0Shares

Maqedonia njihet si vend në të cilin ka krizë politike konstante por qytetarët gjithnjë bëjnë festë në çdo rast, nëpër dasma, nëpër kafene por edhe në rrugë.

Telegrafi Maqedoni ju sjell dy video ku shihen qytetarë të Maqedonisë të cilët edhe në bordin e aeroplanit bënë festë.

Nuk dihet arsyeja e festës por udhëtarët dukeshin të lumtur. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)