0Shares

Është njëra ndër këngëtaret më joshëse shqiptare që njihet për dukjen ekstravagante.

Fjala është për Adelina Berishën e cila krahas talentit që ka, njihet edhe për format trupore dhe fytyrën e bukur.

E një tjetër detaj i saj, është aktivizimi në rrjetet sociale. Në Instagram, Adelina shpesh publikon fotografi ku shfaqet në stile të ndryshme, që shpesh na befason.

Adelina Berisha me dy stilet…

Kohëve të fundit, këngëtarja u paraqit me dy stile, me flokë të gjata dhe kaqurele e pastaj me flokë të drejta. Cili stil i saj iu pëlqen më shumë?!

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)