0Shares

Gjatë koncertit të mbajtur në Adelaide një problem ka ndodhur gjatë performancës së Adele.

Energjia elektrike është ndërprerë por nuk pati asnjë nervozizëm nga ana e yllit britanik, përkundrazi ajo ka filluar të bëjë humor me audiencën për të mbushur kohën.

“Pra, kemi një problem teknik. Nuk e di mirë se çfarë ka” është shprehur Adele e më pas ka filluar të tregojë barcaleta.

“Si e quani një bionde të zgjuar? Një brune me erë të keqe goje” ka vijuar më tej këngëtarja duke bërë të gjithë të pranishmit të shpërthenin në të qeshura. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)