0Shares

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale në detyrë, Arban Abrashi, ka thënë se Kosova shumë shpejt do ta ketë buxhetin e saj në vlerë prej 3 miliardë dollarësh. Ai ka thënë se këtë do ta arrijë shumë shpejt i nominuari për kryeministër nga radhët e LDK-së, Avdullah Hoti.

“Financat të cilat i gjeti “rrëmujë”, sot u rikthyen si besim e shpresë, për të vendosur vendin në një binarë të sigurt.

Vazhdojmë tek buxheti 3 miliardë, shumë shpejt”, ka thënë Abrashi.

Statusi i plotë:

Buxheti 3 miliardë, shumë shpejt!

Miku im Avdullah Hoti, Kryeministër i ardhshëm i Republikës së Kosovës.

Financat të cilat i gjeti “rrëmujë”, sot u rikthyen si besim e shpresë, për të vendosur vendin në një binarë të sigurtë.

Vazhdojmë tek buxheti 3 miliardë, shumë shpejt! Urime!

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)