0Shares

Që një reklamë të ju mbetet në mend për një kohë të gjatë, duhet të jetë me të vërtetë shumë e veçantë, sidomos tani kur shohim me qindra reklama brenda ditës.

Telegrafi ju sjell 10 nga reklamat më kreative që do t’i mbani në mend për një kohë të gjatë 😄.

1. “Koka të kthyera” – Mazda

2. Ku do të jeni kur keni barkqitje?

3.”Playstation Origjinal. Bëhu real. Dilni jashtë”.

4. A është bërë kohë e gjatë që nuk e keni parë…? – Kampanjë për fitness

5. “Nike – Just do it”

6. “Tabasco”

7. “Oral B”

8. “Veshje të brendshme sportive, vetëm topi duhet të kërcejë”

9. “Censurimi tregon storien e gabuar”

10. Lubrifikant

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)