0Shares

UEFA ka zbuluar 11 futbollistët që kanë luajtur më mirë në dy ndeshjet e kthimit në Ligën e Kampionëve.

Pas përfundimit të ndeshjeve të kthimit të gjysmëfinaleve në Ligën e Kampionëve, UEFA ka shpallur formacionin më të mirë të kësaj jave.

Lajmet e fundit rreth Liges se Kampioneve Lajmet e fundit rreth Liges se Kampioneve

Juventusi që arriti finalen e dytë në tre vitet e fundit, përfaqësohet nga katër futbollistë.

Ndërsa Reali që edhe pse pësoi nga Atletico, ia doli të kualifikohej sërish në finale, duke i dhënë vetes mundësinë ta mbrojë titullin e fituar një vit më parë.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)